



Hyllesystem ElfaKit Plugg-innHvit
909 kr
Farge: Hvit

Kit Plugg-inn
Hvit 909 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Kitsett fra Elfa som inneholder alt du trenger for å få en bokhylle med tre hyller. Installasjonen er enkel, forutsatt at du bruker vater, da Plugg-inn-teknologien i hyllene kombinert med hullmønsteret på Veggskinnen gir deg riktig monteringsavstand mellom skinnene.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 451347449 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 62 mm |
| Dybde Modulmål | <25 cm |
| Dybde | 255 mm |
| Bredde | 795 mm |
| Produkttype | Hyllesystem Kit |
| Produsentens Art.Nr. | 440010 |
| Dybde | 255 cm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 795 cm |
| Modell | Hyllesystem |
| Bruksområde | Hobby og Hjemmekontor |
| EAN-nr | 7315494400100 |
| Nobb | 57862306 |


