





2 Seksjoner
Hvit1 669 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr

Ferdigpakket oppbevaringsløsning, med Elfas Klikk-inn system Topphengt, som er perfekt å ha i garderoben, vaskerommet osv. Består av to 60-seksjoner og inneholder bærelist, hengeskinner, trådhylle og garderobestang. Kombiner med flere innredningsprodukter i 60 bredde for å lage oppbevaring som passer til dine behov. Passer for eksempel godt bak skyvedørsløsning med Elfa Original Standard skyvedører (2 stk med bredde 623 mm).
Varemerke
Beskrivelse
Ferdigpakket oppbevaringsløsning, med Elfas Klikk-inn system Topphengt, som er perfekt å ha i garderoben, vaskerommet osv. Består av to 60-seksjoner og inneholder bærelist, hengeskinner, trådhylle og garderobestang. Kombiner med flere innredningsprodukter i 60 bredde for å lage oppbevaring som passer til dine behov. Passer for eksempel godt bak skyvedørsløsning med Elfa Original Standard skyvedører (2 stk med bredde 623 mm).
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 451347447 |
| Produkttype | Startkit |
| Modell | Klikk-Inn System |
| Bruksområde | Klær og Sko |
| Produsentens Art.Nr. | 472610 |
| Serie | Classic |
| Farge | Hvit |
| Dybde Modulmål | 40 cm |
| Høyde | 2140 mm |
| Bredde | 1242 mm |
| Dybde | 445 mm |
| EAN-nr | 7315494726101 |
| Nobb | 57862677 |