
Startsett LundbergsWide Trådhyller Hvit 550 mm
1 319 kr1 649 kr
Spar 20 %
Kampanje
54h igjen!

Wide Trådhyller Hvit 550 mm
1 319 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Startsettet Lundbergs Wide Trådhyller Hvit 550 mm er en pakke som inneholder par med gavler, tverrstenger, samt 3 stk 185 mm høye trådkurver og 1 stk 85 mm høy trådkurv.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72093 |
| Farge | Hvit |
| Fungere til | Uttrekksystem |
| Materiale | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Startsett |
| Dybde | 535 mm |
| Høyde | 740 mm |
| Bredde | 550 mm |
| EAN-nr | 7392118720936 |
