
Startsett LundbergsWide Trådhyller Hvit
1 823 kr2 279 kr
Spar 20 %
Kampanje
29h igjen!

Wide Trådhyller Hvit
1 823 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Startsettet Lundbergs Wide Trådhyller Hvit er en pakke med Gavelpar, tverrstenger, samt 5 stk 185 mm høye trådkurver.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72094 |
| Farge | Sølv |
| Fungere til | Uttrekksystem |
| Materiale | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Startsett |
| Dybde | 535 mm |
| Høyde | 1040 mm |
| Bredde | 450 mm |
| EAN-nr | 7392118720943 |
