Beskrivelse
Skohylle Lundbergs Hedda er en enkel, funksjonell og stilig veggmontert skohylle i pulverlakkert metall.
Et av hjemmets viktigste rom er gangen. Hedda er en enkel, funksjonell og stilren veggmontert skohylle i pulverlakkert metall. God oppbevaring for sko på hyllen. Kompletter med flere skohyller ved behov.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Produkttype | Skohylle |
| Materiale | Metall |
| Bredde | 78 cm |
| Serie | Hedda |
| Høyde | 10,5 cm |
| Dybde | 27 cm |
| Overflate | Pulverlakkert |
| Farge | Hvit, Sort |



