Beskrivelse
Juletre Star Trading Alvik er et kunstig tre med vedlagt lyslenke. Treet kan brukes både med og uten Lenke.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Høyde | 1500, 2100 mm |
| Farge | Hvit |
| IP-Klasse | IP44 |
| Strøm | 20 mA |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | Juletre med LED |
| Materiale | Metall/Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 31 V |
| Kabellengde | 5 m |
| Serie | Alvik |
| Strøm | 0,02 A |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Antall Lyskilder | 80, 180 st |
| Vekt | 1,8, 4,4 kg |
| Bredde | 720, 1180 mm |
| Dybde | 720, 1180 mm |
| Lysstyrke | 244 lumen, 68 lumen |
| Sensor | Nei |

