


Juletre Star TradingByske Kunstig 120 cm med LED 80 Lys
1 309 kr

Byske Kunstig 120 cm med LED 80 Lys
1 309 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Grønt dekorasjonstre med 80 små LED. Vakkert dekorasjonstre for innendørs eller utendørs bruk med et varmhvitt skinn. Du kan justere grenvinkelen på dette treet etter ønske og smak, siden det ikke er noen stopp på grenene. Potten er inkludert. Drevet av 3 AA-batterier og har innebygd timer, batterier er ikke inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Grønt dekorasjonstre med 80 små LED. Vakkert dekorasjonstre for innendørs eller utendørs bruk med et varmhvitt skinn. Du kan justere grenvinkelen på dette treet etter ønske og smak, siden det ikke er noen stopp på grenene. Potten er inkludert. Drevet av 3 AA-batterier og har innebygd timer, batterier er ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 606-80-1 |
| Høyde | 1200 mm |
| Farge | Grønn |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Juletre Med LED |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 80 st |
| Kabellengde | 0,3 m |
| Bredde | 800 mm |
| Serie | Byske |
| Dybde | 80 cm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 120 cm |
| Bredde | 80 cm |
| EAN-nr | 7391482077981 |