


Juletre Star TradingMinnesota Kunstig 250 cm med LED 800 Lys
4 279 kr

Minnesota Kunstig 250 cm med LED 800 Lys
4 279 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Minnesota-familien er kunstige juletrær med smale pileklippede tips av PVC som er festet til stammen med hengsler, noe som gjør montering enkel da grenene faller på rett plass når de forskjellige delene settes i hverandre, det eneste som gjenstår er å brette ut kvistene til en fin form for å få et vakkert juletre. Grenene er også laget i lag som gir et naturtro utseende. Dette treet er 250cm høyt og har 800 små lyspunkter vakkert fordelt over treet, disse lyser med et mykt varmhvitt skinn. Transformatoren som følger med har også en timerfunksjon. Treet kan brukes både innendørs og utendørs.
Varemerke
Beskrivelse
Minnesota-familien er kunstige juletrær med smale pileklippede tips av PVC som er festet til stammen med hengsler, noe som gjør montering enkel da grenene faller på rett plass når de forskjellige delene settes i hverandre, det eneste som gjenstår er å brette ut kvistene til en fin form for å få et vakkert juletre. Grenene er også laget i lag som gir et naturtro utseende. Dette treet er 250cm høyt og har 800 små lyspunkter vakkert fordelt over treet, disse lyser med et mykt varmhvitt skinn. Transformatoren som følger med har også en timerfunksjon. Treet kan brukes både innendørs og utendørs.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 608-63-1 |
| Høyde | 2500 mm |
| Farge | Grønn |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Juletre Med LED |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 800 st |
| Kabellengde | 5 m |
| Bredde | 1580 mm |
| Serie | Minnesota |
| Lystemperatur | 3300 K |
| Dybde | 158 cm |
| Effekt/prestering | 0,7 W |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 52 lumen |
| Høyde | 250 cm |
| Bredde | 158 cm |
| EAN-nr | 7391482077639 |