
Juletre Star TradingNew Quebec
fra 689 kr
Velg Høyde
Beskrivelse
Nydelig juletre som sprer herlig julestemning. Beregnet for både innendørs og utendørs bruk. Formen er som en naturlig gran hvor greinene har ulik dybde – et såkalt lagtre.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Farge | Grønn |
| Produkttype | Juletre |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Serie | New Quebec |
| Høyde | 1500, 1800 mm |
| Vekt | 3,4, 5,4 kg |
| Bredde | 1050, 1300 mm |
| Dybde | 1050, 1300 mm |
