


Juletre Star TradingOttawa Kunstig 180 cm med LED 350 Lys
1 479 kr

Ottawa Kunstig 180 cm med LED 350 Lys
1 479 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Kunstgranen Ottawa er laget av PVC og har rundklipte tips. Grenene er fastbundet direkte til stammen og gir muligheten til å gi granen den formen man ønsker, enten nedoverhengende grener, eller mer rette grener. Denne granen er 180cm høy og har en klassisk A-form. Med 350 små lyspunkter vakkert fordelt over granen, lyser den opp med et mykt varmhvitt skinn. Granen kan brukes både innendørs og utendørs. Ottawa-serien er rimelig og finnes som graner, kranser og girlandere.
Varemerke
Beskrivelse
Kunstgranen Ottawa er laget av PVC og har rundklipte tips. Grenene er fastbundet direkte til stammen og gir muligheten til å gi granen den formen man ønsker, enten nedoverhengende grener, eller mer rette grener. Denne granen er 180cm høy og har en klassisk A-form. Med 350 små lyspunkter vakkert fordelt over granen, lyser den opp med et mykt varmhvitt skinn. Granen kan brukes både innendørs og utendørs. Ottawa-serien er rimelig og finnes som graner, kranser og girlandere.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 609-02-1 |
| Høyde | 1800 mm |
| Farge | Grønn |
| IP-Klasse | IP44 |
| Produkttype | Juletre Med LED |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fast |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 350 st |
| Kabellengde | 5 m |
| Bredde | 1000 mm |
| Serie | Ottawa |
| Lystemperatur | 3300 K |
| Dybde | 100 cm |
| Effekt/prestering | 0,9 W |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 52 lumen |
| Høyde | 180 cm |
| Bredde | 100 cm |
| EAN-nr | 7391482079626 |