
Juletre Star TradingQuebec
fra1 159 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Nydelig juletre som sprer herlig julestemning. Beregnet for både innendørs og utendørs bruk. Du kan justere grenvinkelen etter eget ønske, da det ikke er stopp på grenene.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Høyde | 2100 mm |
| Farge | Hvit, Sort |
| Produkttype | Juletre |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Bredde | 1300 mm |
| Serie | Quebec |
| Dybde | 1300 mm |
| Vekt | 6,7, 7,2 kg |


