


Juletre Star TradingUppsala Snow
2 469 kr
Beskrivelse
Veldig naturtro kunstig tre med greiner som peker oppover som også har litt snø på. Laget av en blanding av PVC og PE materialer. Både for innendørs og utendørs bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 606-02 |
| Høyde | 2100 mm |
| Farge | Grønn |
| Produkttype | Juletre med snø |
| Materiale | Plast |
| Lyskilde Inkludert | Nei |
| Vekt | 12,2 kg |
| Bredde | 1100 mm |
| Serie | Uppsala Snow |
| Dybde | 1100 mm |
| Diameter | 1100 mm |
| Sensor | Nei |
| EAN-nr | 7391482054838 |

