Beskrivelse
Lykt i metall med LED-belysning. Gravlyset er batteridrevet og ser veldig realistisk ut.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 064-53 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED-Gravlys |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Serene |
| Farge | Sort |
| Strøm | 15 mA |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Høyde | 400 mm |
| Vekt | 0,44 kg |
| Effekt/prestering | 0,038 W |
| EAN-nr | 7391482027399 |





