
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Antikklys Star Trading Flamme Lang LED 2-pk er en 2-pakning med elektriske antikklys med en svært realistisk flamme som lyser med varmhvit glød. Lysene har en innebygd timer som gjør det enkelt å bestemme når de skal lyse.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Flamme |
| Strøm | 10 mA |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 245 mm |
| Spenning | 3 V |
| Vekt | 0,13 kg |
| Bredde | 22 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Diameter | 22 mm |
| Farge | Hvit, Rød |


