
Kubbelys Star TradingClary LED
fra 139 kr
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Batteridrevet vokslys fra Star Trading. Med fine tau-detaljer rundt foten. Den innebygde timeren gjør det enkelt å stille inn når vokslyset skal lyse. Lyser opp i hjemmet og skaper en koselig stemning.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Clary |
| Farge | Hvit |
| Strøm | 20 mA |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Vekt | 0,22 kg |
| Effekt/prestering | 0,066 W |
| Høyde | 100, 150 mm |
