


Kubbelys Star TradingFlamme Marmor
fra 159 kr
Velg Høyde
Beskrivelse
Kubbelys Star Trading Flamme Marble er et vakkert lys i marmor-mønstret betong i Star Tradings Flamme-serie. Naturtro flamme i varmhvitt.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Materiale | Betong/Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Flamme |
| Farge | Grå |
| Strøm | 10 mA |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Sensor | Nei |
| Spenning | 3 V |
| Bredde | 75 mm |
| Strøm | 0,01 A |
| Dybde | 75 mm |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Diameter | 75 mm |
| Høyde | 125, 150, 175 mm |
| Vekt | 0,3, 0,37, 0,44 kg |
