
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Flamme Stripe er et Kubbelys laget av hvitt voks med en riflet-stripet overflate. Lyset er omtrent 8x15cm inkludert flammen. Dette elektriske lyset blir en vakker dekorasjon, både alene og i gruppe sammen med andre lys fra vår Flamme-serie. Den har timerfunksjon, og når bryteren er på timerinnstillingen, lyser lyset i ca 30 dager med en vakker realistisk flamme i varmhvitt. Den drives av 2 AA-batterier, disse er ikke inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
Flamme Stripe er et Kubbelys laget av hvitt voks med en riflet-stripet overflate. Lyset er omtrent 8x15cm inkludert flammen. Dette elektriske lyset blir en vakker dekorasjon, både alene og i gruppe sammen med andre lys fra vår Flamme-serie. Den har timerfunksjon, og når bryteren er på timerinnstillingen, lyser lyset i ca 30 dager med en vakker realistisk flamme i varmhvitt. Den drives av 2 AA-batterier, disse er ikke inkludert.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 150 mm |
| Spenning | 3 V |
| Vekt | 0,2 kg |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Effekt/prestering | 0,02 W |
| Diameter | 75 mm |
| Farge | Beige, Blå, Grønn, Hvit |



