
Kubbelys Star TradingFlamme Swirl LED
fra 149 kr/stLaveste totalpris 298,-
Velg Farge
Beskrivelse
Lys med twistformet voks i serien Flamme. Den naturtro flammen lyser med et varmhvitt skinn. Med innebygd timer. Størrelse på lyset med flamme er 15 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Materiale | Plast |
| Sokkel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Strøm | 10 mA |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 150 mm |
| Vekt | 0,16 kg |
| Bredde | 75 mm |
| Dybde | 75 mm |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Diameter | 75 mm |
| Farge | Beige, Grå |


