



Kubbelys Star TradingM-Twinkle LED 063Hvit, 10 cm
169 kr
Farge: Hvit
Høyde

M-Twinkle LED 063
Hvit, 10 cm 169 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kubbelys Star Trading M-Twinkle LED 063 er en glassholder med et vokslys inni. Twinkle-flammen lyser med et naturlig varmt, gult skinn. Timerfunksjonen gjør det enkelt å stille inn når lyset skal slå seg av og på.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 063-18 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 100 mm |
| Vekt | 0,16 kg |
| Lyskilde | LED |
| Serie | Flamme Rustic |
| Sokkel | Fixed |
| Type | LED Lys |
| Strøm | 20 |
| Spenning | 3 V |
| Dybde | 75 mm |
| Diameter | 75 mm |
| IP-Klasse | IP20 |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 stk |
| Bredde | 75 mm |
| EAN-nr | 7391482027825 |



