




Kubbelys Star TradingM-Twinkle LED Elfenben
fra 169 kr
Velg Høyde
Beskrivelse
Plastlys med twinkle-flamme. Flammen gir et vakkert skinn og får Kubbelyset til å se veldig ekte ut. Timerfunksjonen gjør det enkelt å stille inn når lyset skal slå seg av og på.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Sokkel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Farge | Ivory |
| Strøm | 20 mA |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Høyde | 150, 175 mm |
| Vekt | 0,16, 0,17 kg |
