
Kubbelys Star TradingM-Twinkle LED Hvit
fra 149 kr
Velg Høyde
Beskrivelse
Realistisk lys i plast. Skaper en koselig og behagelig glød både utendørs og innendørs. Lyset er batteridrevet med innebygd timer som gjør det enkelt å stille inn når de skal lyse.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Sokkel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Farge | Hvit |
| Strøm | 10 mA |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Høyde | 125, 175 mm |
| Vekt | 0,09, 0,11 kg |
