
LED-Kubbelys Star TradingFlamme Dot
fra 179 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Flamme Dot er et firkantet lys laget av voks med en boblete overflate.
Dette elektriske lyset blir en vakker dekorasjon, både alene og i gruppe sammen med andre lys fra vår Flamme-serie. Det har en timerfunksjon, og når bryteren er på timerinnstilling, lyser det i omtrent 25 dager med en vakker realistisk flamme i varmhvit. Det drives av 2 AA batterier, disse er ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Materiale | Voks |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Serie | Flamme Dot |
| Dimbar | Nei |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 125 mm |
| Vekt | 0,52 kg |
| Bredde | 100 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Diameter | 100 mm |
| Farge | Beige, Grå, Hvit |



