





Paul 3-pk
269 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
3-pakning med hvite LED-kubbelys. Lysene gir fra seg en koselig glød og skaper en hjemmekoselig følelse utendørs eller innendørs. De har en timerfunksjon som gjør det enkelt å stille inn når de skal lyse, og en fjernkontroll som gjør det enkelt å slå av og på lysen
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 068-26 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Sokkel | Fixed |
| Serie | Flamme Rustic |
| Farge | Hvit |
| Strøm | 10 mA |
| Antall Lyskilder | 3 st |
| Høyde | 180 mm |
| Vekt | 0,41 kg |
| Effekt/prestering | 0,033 W |
| EAN-nr | 7391482068262 |
