






Flamme 2pk
119 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
2-pakning med varmhvite telys i vår Flamme-serie. Med innebygd timer.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 063-05-1 |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Materiale | Plast |
| Farge | Hvit |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Sensor | Nei |
| Høyde | 50 mm |
| Vekt | 0,0245 kg |
| Bredde | 38 mm |
| Dybde | 38 mm |
| Effekt/prestering | 0,03 W |
| Diameter | 38 mm |
| EAN-nr | 7391482061232 |
