




Vokslys Gnosjö Konstsmide5x10cm LED Hvit 2stk
349 kr
Beskrivelse
Vokslys Gnosjö Konstsmide 5x10cm LED Hvit 2stk er en 2-pakning med kremhvite batteridrevne lys med varmhvit LED. De drives av batteri (per lys: 2xAAA) og har en timerfunksjon (4/8h).
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1887-185 |
| Farge | Krem/Hvit |
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Materiale | Voks |
| Produkttype | LED Lys |
| Dybde | 50 mm |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 100 mm |
| Effekt/prestering | 0,12 W |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Vekt | 0,19 kg |
| Bredde | 50 mm |
| EAN-nr | 7318308871851 |
