
Vokslys Gnosjö KonstsmideHvit Batteri
fra 309 kr
Prispresset
Velg Høyde
Beskrivelse
Vokslys Gnosjö Konstsmide Hvit Batteri er et kremhvitt batterilys med varmhvit LED. Den har timer (4/8t) og drives av batteri.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| IP-Klasse | IP20 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Materiale | Voks |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Antall Lyskilder | 1 st |
| Bredde | 50 mm |
| Lystemperatur | 2400 K |
| Dybde | 50 mm |
| Farge | Krem/Hvit |
| Effekt/prestering | 0,06 W |
| Dimbar | Nei |
| Høyde | 152, 178 mm |
| Vekt | 0,13, 0,15 kg |
