
Vokslys Gnosjö KonstsmideMicro-LED 1824-26 2xAA
fra 342 kr
Prispresset
Velg Farge
Velg Høyde
Beskrivelse
Vokslys Gnosjö Konstsmide Micro-LED 1824-26 2xAA er et LED-vokslys med mikro-LED og en timer på 4/8 t. Det drives av 2xAA-batterier.
Annet
Batterier medfølger ikke
Batterier medfølger ikke
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| IP-Klasse | IP20 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lyskilde | LED |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Spenning | 1,5 V |
| Bredde | 50 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Effekt/prestering | 0,1 W |
| Diameter | 50 mm |
| Dimbar | Nei |
| Produkttype | LED Lys, LED-ljus |
| Materiale | Vax, Voks |
| Antall Lyskilder | 7, 9, 10 st |
| Høyde | 127, 152, 178 mm |
| Vekt | 0,115, 0,135, 0,155 kg |
| Lystemperatur | 1800-1900, 2100-2300 K |
| Farge | Gräddvit, Hvit |


