Beskrivelse
Vokslys fra Gnosjö Konstsmide med LED-belysning og timer på 4 og 8 timer. Drives med 2xC batterier.
Egenskaper
| Varemerke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 1831-100 |
| Lyskilde | LED |
| Produkttype | LED Lys |
| Materiale | Voks |
| Høyde | 155 mm |
| Lyskilde Inkludert | Ja |
| Farge | Hvit |
| Dimbar | Nei |
| Bredde | 75 mm |
| Sensor | Nei |
| Dybde | 75 mm |
| EAN-nr | 7318301831104 |



