
Servietter Creativ CompanyStr 33x33 cm 20 stk/1 Pk
fra29 kr/pkLaveste totalpris 58,-
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Ensfargede papirservietter i 3 lag.
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Dybde | 165 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Lengde | 330 mm |
| Sesong | Hele året |
| Antall | 20 st/frp |
| Type | Servietter |
| Bredde | 330 mm |
| Farge | Hvit, Rød |


