
Høyde

Side Hvit
BxH 200x1050 mm1 299 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gavelpar Side i hvit MDF gir en pen avslutning på radiatordekselet og monteres mot vinduskarm og vegg. Gavelpar Side er tilgjengelig i to forskjellige størrelser, 125 x 945 mm og 200 x 1050 mm.
Gavlparet Side Hvit passer til Lundbergs elementbeskyttelse Klara, Olivia og Yoko.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20479 |
| Design | Hvit |
| Materiale | Mdf |
| Serie | Sida |
| Produkttype | Gavlpar |
| Høyde | 1050 mm |
| Bredde | 200 mm |
| Bredde | 200 cm |
| Tykkelse | 16 mm |
| EAN-nr | 7392118204795 |
