


Velg Bredde
Velg Lengde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Vindusbenk Helen hvitlakkert MDF. Lengder mellom 600-2400 mm.
Vendbar, ene siden svakt profilert, andre siden mykt avrundet. Finnes i lengder fra 600 - 2400 mm. Bredde 160 mm. Tykkelse 20 mm.
Brakett medfølger ikke.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Design | Hvit |
| Materiale | MDF |
| Serie | Helen |
| Tykkelse | 20 mm |
| Type | Vindusbenk |
| Bredde | 160, 250 mm |
| Lengde | 600, 800, 900, 1000, 1100, 1200, 1300, 1400 mm |
