


Bredde
Lengde
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Vindusbenk Helen hvitlakkert MDF. Lengder mellom 600-2400 mm.
Vendbar, ene siden svakt profilert, andre siden mykt avrundet. Finnes i lengder fra 600 - 2400 mm. Bredde 160 mm. Tykkelse 20 mm.
Brakett medfølger ikke.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 21711 |
| Bredde | 250 mm |
| Lengde | 1100 mm |
| Design | Hvit |
| Materiale | MDF |
| Serie | Helen |
| Tykkelse | 20 mm |
| Produkttype | Vindusbenk |
| EAN-nr | 7392118217115 |
