
Sidebord StenexpoWaterloo
3 412 kr4 549 kr
Spar 25 %
Kampanje

Waterloo
3 412 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sidebord som er litt høyere, helt i massiv hvitoljet eik. Den nette hyllen under gjør at bordet har mange bruksområder, for eksempel som lenestolbord.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 6675 |
| Montering | Ja |
| Farge | Hvitoljet |
| Materiale | Massiv hvitoljet eik |
| Serie | Waterloo |
| Produkttype | Sidebord |
| Form | Rund |
| Høyde | 58 cm |
| Lengde | 60 cm |
| Mål | 60x58 cm |
| Bredde | 60 cm |
