
Bordsett StenexpoNewport
4 499 kr5 999 kr
Spar 25 %
Kampanje

Newport
4 499 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Lettplassert bordsett bestående av 2 bord i massiv oljet eik med ben i svart metall. Sofabordet passer godt inn i de fleste hjem og blir en stilig detalj i rommet.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8003 |
| Montering | Nei |
| Farge | Natur |
| Materiale | Massiv oljet eik |
| Serie | Newport |
| Form | Rund |
| Type | Bordsett |
| Høyde | 48 cm |
| Lengde | 75 cm |
| Mål | 75/58 cm |
| Bredde | 75 cm |
