
Sidebord StenexpoKenton
3 412 kr4 549 kr
Spar 25 %
Kampanje

Kenton
3 412 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sidebord som er litt høyere og helt i massiv røkoljet eik. Den nette hyllen under gjør at bordet har mange bruksområder, for eksempel som lenestolbord.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 6540 |
| Montering | Ja |
| Farge | Røkt Oljet Eik |
| Materiale | Massiv røykoljet eik |
| Serie | Kenton |
| Produkttype | Sidebord |
| Form | Rund |
| Høyde | 58 cm |
| Lengde | 60 cm |
| Bredde | 60 cm |
| Mål | 60x58 cm |
