
Sofabord StenexpoGlasgow 80 cm
4 124 kr5 499 kr
Spar 25 %
Kampanje
Beskrivelse
Sofabord Stenexpo Glasgow er et moderne sofabord med hvitlakkert understell og bordplate i massiv, oljet eik.
Sofabordet har en praktisk oppbevaringshylle med plass til f.eks. fjernkontroller.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8710 |
| Produkttype | Sofabord |
| Materiale | Eik |
| Form bord | Firkantet |
| Type Behandling | Lakkert |
| Serie | Glasgow |
| Uttrekkbart | Nei |
| Farge | Tre/Natur |
| Montering | Ja |
| Lengde | 80 cm |
| Høyde | 52 cm |
| Bredde | 80 cm |
| Ileggsplate | Nei |

