
Sofabord StenexpoMadison
3 637 kr4 849 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 18/5
Beskrivelse
Moderne sofabord i svartbeiset eikefiner, det sylinderformede understellet skaper et mykt design.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 2410 |
| Montering | Ja |
| Farge | Sort |
| Høyde | 52 cm |
| Lengde | 90 cm |
| Materiale | Sortbetseteik |
| Serie | Madison |
| Produkttype | Sofabord |
| Bredde | 90 cm |

