
Sofabord StenexpoMemphis 120 cm
2 587 kr3 449 kr
Spar 25 %
Kampanje

Memphis 120 cm
2 587 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Sofabord Stenexpo Memphis er et elegant, sortlakkert sofabord. Det har en praktisk hylle for ekstra oppbevaring.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8250 |
| Montering | Ja |
| Farge | Sort |
| Uttrekkbart | Nei |
| Materiale | MDF |
| Serie | Memphis |
| Form bord | Ovalt |
| Type Behandling | Lakkert |
| Produkttype | Sofabord |
| Høyde | 52 cm |
| Lengde | 120 cm |
| Ileggsplate | Nei |
| Bredde | 60 cm |
