
Sofabord StenexpoTampa 120 cm
3 862 kr5 149 kr
Spar 25 %
Kampanje
Beskrivelse
Sofabord Stenexpo Tampa er et moderne sofabord i antikkbehandlet, massiv eik og hvitlakkert understell.
Sofabordet har en praktisk oppbevaringshylle med plass til f.eks. fjernkontroller.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8630 |
| Produkttype | Sofabord |
| Materiale | Eik |
| Form bord | Ovalt |
| Type Behandling | Lakkert |
| Serie | Tampa |
| Uttrekkbart | Nei |
| Farge | Tre/Natur |
| Montering | Ja |
| Lengde | 120 cm |
| Høyde | 52 cm |
| Bredde | 60 cm |
| Ileggsplate | Nei |

