
Spisebord StenexpoAlborg med Ileggsplate
7 912 kr10 549 kr
Spar 25 %
Kampanje

Alborg med Ileggsplate
7 912 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Praktisk spisebord i smidig rund utførelse i massiv oljet eik med en diameter på 110 cm. Den medfølgende innleggsplaten forlenger bordet til 150 cm.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 6050 |
| Montering | Ja |
| Farge | Natur |
| Materiale | Massiv oljeteik |
| Serie | Alborg |
| Form bord | Runt |
| Type | Spisebord |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 150 cm |
| Ileggsplate | Nei |
| Bredde | 110 cm |
