
Spisebord StenexpoKivik
8 624 kr11 499 kr
Spar 25 %
Kampanje
- Tilbake på lager 26.06.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Ovalt spisebord med bueformede kanter i massiv oljet eik, den praktiske innleggsplaten er alltid inkludert og gjør at bordet kan forlenges til 210 cm ved behov.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 6250 |
| Montering | Ja |
| Farge | Hvitoljet |
| Uttrekkbart | Ja |
| Materiale | Massiv hvtoljeteik |
| Serie | Kivik |
| Form bord | Oval |
| Type | Spisebord |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 210 cm |
| Ileggsplate | Nei |
| Bredde | 90 cm |
