
Spisebord StenexpoSlite
11 399 kr15 199 kr
Spar 25 %
Kampanje

Slite
11 399 kr
- Tilbake på lager 15.05.2026
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Et rustikt rundt eller ovalt spisebord med innleggsplater er et perfekt valg hvis du leter etter et allsidig og praktisk bord til hjemmet ditt. Den medfølgende innleggsplaten oppbevares praktisk under platen når den ikke er i bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 6270 |
| Montering | Ja |
| Farge | Hvitoljet |
| Uttrekkbart | Ja |
| Materiale | Massiv hvtoljeteik |
| Serie | Slite |
| Form bord | Rund/oval |
| Produkttype | Spisebord |
| Høyde | 75 cm |
| Lengde | 180 cm |
| Ileggsplate | Ja |
| Bredde | 140 cm |
