






Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen med 4 Grå Limhamn Light StolerSort
15 999 kr

Copenhagen med 4 Grå Limhamn Light Stoler
Sort15 999 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Spisegruppe fra Furniture Fashion. Rundt spisebord Copenhagen med en stilig designet metallramme og ben som følger bordets form. Bordplate av MDF. Spisestoler Limhamn Light med ramme og ben i svart metall. Høy rygg i et eksklusivt utformet design. Ryggen og setet er i grå fløyel. Enkel montering kreves.
Varemerke
Beskrivelse
Spisegruppe fra Furniture Fashion. Rundt spisebord Copenhagen med en stilig designet metallramme og ben som følger bordets form. Bordplate av MDF. Spisestoler Limhamn Light med ramme og ben i svart metall. Høy rygg i et eksklusivt utformet design. Ryggen og setet er i grå fløyel. Enkel montering kreves.
Mål bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langsiden): 72 cm
- Høyde til underside: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 44,5 cm
- Høyde: 82,5 cm
- Dybde: 54 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langsiden): 72 cm
- Høyde til underside: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 44,5 cm
- Høyde: 82,5 cm
- Dybde: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19400 |
| Farge | Sort |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Materiale | Faner/MDF/Metall |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 38,5 cm |
| Sittedybde | 41,5 cm |
| Sitehøyde | 48 cm |
| Sittebredde | 43 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Bruksområde | Innendørs |