








Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen med 4 Grå Limhamn StolerSort
17 139 kr

Copenhagen med 4 Grå Limhamn Stoler
Sort17 139 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Spisegruppe fra Furniture Fashion. Rundt spisebord Copenhagen med et stilig designet metallramme og ben som følger bordets form. Bordplaten er laget av MDF. Spisestoler Limhamn med ramme og ben i svart metall. Lav rygg i et eksklusivt utformet design. Ryggen og setet er i grå fløyel. Enkel montering kreves.
Varemerke
Beskrivelse
Spisegruppe fra Furniture Fashion. Rundt spisebord Copenhagen med et stilig designet metallramme og ben som følger bordets form. Bordplaten er laget av MDF. Spisestoler Limhamn med ramme og ben i svart metall. Lav rygg i et eksklusivt utformet design. Ryggen og setet er i grå fløyel. Enkel montering kreves.
Mål bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langsiden): 72 cm
- Høyde til underside: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 61 cm
- Høyde: 76,56 cm
- Dybde: 54 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langsiden): 72 cm
- Høyde til underside: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 61 cm
- Høyde: 76,56 cm
- Dybde: 54 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19394 |
| Farge | Sort |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Materiale | Faner/MDF/Metall |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 32,5 cm |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 48 cm |
| Sittebredde | 45 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Bruksområde | Innendørs |