








Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen med 6 Pobbie Stoler
8 615 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe fra Furniture Fashion. Rundt spisebord Copenhagen med en stilig designet metallramme og ben som følger bordets form. Bordplaten er laget av MDF med brun finér. Spisestoler Pobbie har en ramme og ben i svart metall. Rund rygg og sete i svart fløyel. Enkel montering er nødvendig.
Mål bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langsiden): 72 cm
- Høyde til undersiden: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 42,5 cm
- Høyde: 88 cm
- Dybde: 53,3 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langsiden): 72 cm
- Høyde til undersiden: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 42,5 cm
- Høyde: 88 cm
- Dybde: 53,3 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19246 |
| Farge | Brun |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Faner/MDF/Metall |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 39 cm |
| Sitehøyde | 41,5 cm |
| Sittebredde | 44 cm |
| Antall Stoler | 6 |