







Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen med 6 Valentina Kunstlær Stoler
15 255 kr
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe fra Furniture Fashion. Rundt spisebord Copenhagen med et stilig designet metallramme og ben som følger bordets form. Bordplaten er laget av MDF med sort finér. Spisestoler Valentina med ramme og ben i sort metall. Ryggen og setet er i sort kunstlær. Enkel montering kreves.
Mål bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langside): 72 cm
- Høyde til underside: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 50 cm
- Høyde: 76,5 cm
- Dybde: 57 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langside): 72 cm
- Høyde til underside: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 50 cm
- Høyde: 76,5 cm
- Dybde: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19259 |
| Farge | Sort |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Faner/MDF/Metall |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 43 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 41 cm |
| Antall Stoler | 6 |