







Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen med 6 Valentina StolerSort/Grå
14 399 kr

Copenhagen med 6 Valentina Stoler
Sort/Grå14 399 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Spisegruppe fra Furniture Fashion. Rundt spisebord Copenhagen med et stilig designet metallunderstell og ben som følger bordets form. Bordplate av MDF med finér. Spisestoler Valentina med understell og ben i svart metall. Avrundet rygg og sete i fløyel. Enkel montering kreves.
Mål bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langside): 72 cm
- Høyde til underside: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 50 cm
- Høyde: 76,5 cm
- Dybde: 57 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
- Mellom ben (langside): 72 cm
- Høyde til underside: 71,5 cm
Mål stol
- Bredde: 50 cm
- Høyde: 76,5 cm
- Dybde: 57 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Art.Nr. | GR19258 |
| Farge | Sort/Grå |
| Uttrekkbart | Nei |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Materiale | Faner/MDF/Metall |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 35,6 cm |
| Bruksområde | Innendørs |
| Sittedybde | 43 cm |
| Sitehøyde | 47 cm |
| Sittebredde | 41 cm |
| Antall Stoler | 6 |