
Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen Ø140 cm med 4 Berit Stoler
fra13 949 kr
Velg Farge
Velg Materiale
Beskrivelse
Matgruppe møbel/mote Copenhagen med 4 Berit Stoler Sammet har et rundt spisebord i MDF med finér og bordben i metall. Det inkluderer 4 Berit spisestoler med stolben i jern og seter i fløyel.
Mål Bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 78 cm
- Sittehøyde: 49 cm
- Bredde: 55 cm
- Dybde: 55 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 78 cm
- Sittehøyde: 49 cm
- Bredde: 55 cm
- Dybde: 55 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Montering | Ja - lettere |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Topplate | MDF med finer |
| Bruksområde | Innendørs |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 29 cm |
| Sittedybde | 45 cm |
| Sitehøyde | 49 cm |
| Sittebredde | 55 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Farge | Beige/Svart, Grå/Sort, Sort |
| Materiale | Polyester linne/Metall/MDF med faner, Sammet/Metall/MDF med faner |


