
Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen Ø140 cm med 4 Kenth Stoler
fra12 009 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Møbelsettet "Copenhagen" med 4 "Kenth" stoler i fløyel inkluderer et rundt spisebord i MDF med finér og bordben i metall. Settet inkluderer også 4 "Kenth" spisestoler med jernben og seter i fløyel.
Mål Bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 76 cm
- Sittehøyde: 485 cm
- Bredde: 40 cm
- Dybde: 52 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 76 cm
- Sittehøyde: 485 cm
- Bredde: 40 cm
- Dybde: 52 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Montering | Ja - lettere |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Topplate | MDF med finer |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Sammet/Metall/MDF med faner |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Sittedybde | 42 cm |
| Sitehøyde | 48,5 cm |
| Sittebredde | 40 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Farge | Grå/Sort, Sort |
| Rygghøyde | 27,5 cm |

