
Spisegruppe furniture/fashionCopenhagen Ø140 cm med 4 Petra Stoler
fra15 429 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Matgruppe møbel/mote Copenhagen med 4 Petra Stoler i fløyel har et rundt spisebord i svart MDF med finér og bordben i metall. Det inkluderer 4 stk Petra spisestoler med stolben i jern og seter i fløyel.
Mål Bord
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 87 cm
- Sittehøyde: 48 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 60 cm
- Diameter: 140 cm
- Høyde: 74 cm
Mål Stol
- Høyde: 87 cm
- Sittehøyde: 48 cm
- Bredde: 57 cm
- Dybde: 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | furniture/fashion |
|---|---|
| Montering | Ja - lettere |
| Serie | Copenhagen |
| Form bord | Rundt |
| Topplate | MDF med finer |
| Bruksområde | Innendørs |
| Materiale | Sammet/Metall/MDF med faner |
| Produkttype | Spisegruppe |
| Rygghøyde | 39 cm |
| Sittedybde | 44 cm |
| Sitehøyde | 48 cm |
| Sittebredde | 43 cm |
| Antall Stoler | 4 |
| Farge | Sort, Svart/Kobber |

